خدمات شبکه چیست؟

داکت کشی چیست
آگوست 24, 2019
دوربین مداربسته
سپتامبر 22, 2019

پشتیبانی شبکه چیست و چه مشکلاتی را رفع می کند ؟

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری یا همان نگهداری شبکه های کامپیوتری به اقدامات لازم جهت حفظ و مراقبت و برطرف کردن مشکلات بوجود آمده در شبکه های کامپیوتری می باشد که یک حرفه کاملا تخصصی و با اهمیتی به حساب می آید . تمام مشکلاتی که در شبکه های کامپیوتری پیش می آید به وسیله کارشناسان شرکت ادیب گستر نوین در سرعترین زمان ممکن برطرف می شود. این خدمات مربوط به پشتیبانی شبکه این امکان را به شما می دهد که در هر لحظه در صورت به وجود آمدن مشکل بتوانید از کارشناسان متخصص ما کمک بگیرید تا آن را حل و فصل کنند . کارشناسان شرکت ادیب گستر سعی می کنند با ارائه خدمات متمایز و ارائه مشاوره های به موقع از مشکلات کامپیوتری و شبکه پیشگری کنیم تا در مدت زمان ارائه خدمات خود رضایت مشتریان را جلب نمایند.

با وجود پشتیبانی شبکه دیگر نیازی نیست که بابت ایجاد اختلال در عملکرد شبکه و تجهیزات کامپیوتری نگران باشید . به دلیل اینکه خدمات پشتیبانی شبکه شرکت ادیب گستر نوین با ایجاد قرارداد های نظارت دوره ای بر عملکرد صحیح تجهیزات ، در صورت بروز مشکلات احتمالی در پی برطرف کردن آن ها بر خواهد آمد .

شرکت ادیب گستر نوین که در زمینه پشتیبانی شبکه فعالیت می کند، موارد اشاره شده در زیر را در صورت بروز برطرف خواهد کرد .

اختلال و مشکلات احتمالی در بخش سخت افزاری کامپیوتر ها:

این قبیل از مشکلات احتمالا در رایانه ها ، سرور ها ، تجهیزات تحت شبکه ، تجهیزاتی که مربوط به امنیت الکترونیکی هستند و همینطور دستگاه های اداری الکترونیک مانند PLC پیش می آیند . یکی از خدمات مربوط به پشتیبانی شبکه پیدا کردن علت بروز این نوع مشکلات و برطرف کردن آن ها می باشد. بعضی از این مشکلات ممکن است آنقدر با اهیمت باشند که به طور کلی فعالیت یک شرکت یا یک سازمان را با اختلال بزرگ مواجه کند. به همین دلیل پشتیبانی شبکه یک کار تخصصی و حرفه ای می باشد.

برخی مشکلات زیر ساختی شبکه :

این نوع از مشکلات در بخش زیر ساختی شبکه احتمالا پیش می آید . مواردی مانند : کابل شبکه ، رک ، کیستون ها ، پچ پنل ها ،ترانک شبکه ، و موارد دیگر بوده که هر یک از آنها ویژگی های بسیار تخصصی دارند . و یک پشتیبان شبکه ابتدا باید این زیر ساخت ها را شناسایی کند تا بتواند آن ها را برطرف کند.

نقص و مشکلات نرم افزاری شبکه :

از دیگر مشکلات احتمالی در مورد شبکه کامپیوتری ، مشکلات نرم افزاری کامپیوترها ، سرور های شبکه ، سیستم عامل و نرم افزار های کلاینت می باشد که برای برطرف کردن این مشکلات یک پشتیبان شبکه باید نسبت به همه این نرم افزار ها و اجزای آن دانش و مهارت لازم را داشته و در جای خود بکار ببرند.

در دسترس بودن پشتیبانی به موقع و کارآمد :

یکی از ویژگی های مهمی که هر شرکت پشتیبان شبکه باید داشته باشد .این می باشد که خدمات تعهد شده توسط شرکت به طور مستمر در دسترس و کارآمد باشد . ما با توجه به اینکه از خدمات انجام شده خودمان در سال های گذشته اطمینان داریم شما می توانید قرارداد قرار داد پشتیبانی شبکه را طبق خواسته ای که دارید تغییر دهید و انعطاف پذیری زیادی در ثبت قرار داد برای شما فراهم شده است . همچنین به دلیل داشتن کارشناسان خبره شما می توانید خدمات درخوواستی را به صورت آنلاین یا به طور تلفنی دریافت کنید .

یکی از دلایلی که خدمات شبکه بسیار با اهمیت می باشد این است که کلیه تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری که در شبکه به کار رفته اند . نیازمند به روز رسانی و عیب یابی می باشند . در صورتی که شما در محیط کارتان یک شبکه کامپیوتری راه اندازی کرده اید و از آن به منظور ارتباط بین کارمندان و مشتریان جهت سرعت بخشیدن به امور شرکت استفاده کنید . ضرورت وجود خدمات شبکه را درک می کنید . به دلیل اینکه اگر به هر دلیلی ارتباط بین سیستم ها قطع یا با اختلال مواجه شود ، موجب قطع ارتباط با کلیه مشتریان ، سایر دفاتر و کارمندان شرکت می باشد . بنابر این با استفاده از این خدمات از بروز مشکلات احتمالی در قطع شدن ارتباط جلوگیری می کنید . شرکت ادیب گستر نوین چندین سال است که در ارائه خدمات پشتیباین شبکه پیشتاز می باشد لذا برای بهره بردن از خدمات ما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید .

 

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری یا همان نگهداری شبکه های کامپیوتری به اقدامات لازم جهت حفظ و مراقبت و برطرف کردن مشکلات بوجود آمده در شبکه های کامپیوتری می باشد که …

دیدگاه ها بسته شده است